Facebook-logo instagram google plus logo

PLASMA

PLASMA – jest to zabieg przy pomocy którego, już po pierwszym zabiegu jest widoczny efekt.

Możemy przy pomocy tego urządzenia wykonać lifting powiek, zmniejszyć blizny bądź wgłębienia potrądzikowe, zmniejszenie wiotkiej skóry w okolicy uszu, likwidować „zmarszczki palacza”, usuwać przebarwienia na twarzy lub rękach, zmniejszać rozstępy. Urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy stosowane jest do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już po jednym zabiegu! 
Zabieg stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn – wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające tkanki.
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu przy użyciu maści co czyni go zupełnie przyjemnym.

PIELĘGNACJA POZABIEGOWA:

Opuchlizna i drobne strupki schodzą po 4-8 dniach w przypadku liftingu powiek, na ciele opuchlizna raczej nie występuje a mikrostrupki odpadają po ok 7 dniach.

Stosowanie maści przyspiesza proces regeneracji skóry.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

Ciąża i karmienie piersią, rozrusznik serca, stan zapalny w miejscu zabiegu, obecność metalowych protez w ciele, padaczka.

unikalne urządzenie do mezoterapii – umożliwia wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, poprzez automatyczne nakłuwanie skóry pulsującymi igiełkami.

Zabiegi mezoterapii wykonane przy użyciu aparatu DERMAPEN są zdecydowanie bardziej komfortowe dla pacjenta, a precyzja i ilość nakłuć wykonywanych za pomocą tego urządzenia są nieporównywalne do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry  o regulowanej szybkości i głębokości zastosowana w aparacie DERMAPEN zwiększa efektywność zabiegów, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.
Mechanizm działania:
– stymulacja procesów naprawczych zachodzących w skórze pod wpływem uszkodzenia mechanicznych (mikronakłuwanie)
– stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
– stymulacja procesów zachodzących w skórze pod wpływem wybranych substancji aktywnych, penetrujących przez mikronakłucia.
(Cennik)