Facebook-logo instagram google plus logo

MEZOLIFT

Kwas hialuronowy jest produktem uzupełniającym poziom nawilżenia i elastyczności skóry, który pod wpływem procesu starzenia znacznie się obniża. Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry. Z wiekiem ilość tej substancji zmniejsza się, czego rezultatem są pojawiające się zmarszczki. (Cennik)

Korzyści z zabiegu:
– znacznie spowalnia proces starzenia, rewitalizuje skórę i zatrzymuje jej młody wygląd: nawilżenie,
– zwiększa gęstość skóry i przywraca jej jędrność, 
– Hialuronian sodu dzięki specyficznej strukturze chemicznej, masie cząsteczkowej oraz stężeniu kwasu, skutecznie chroni fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników,
– wypełnienie, daje natychmiastowe rezultaty wypełniające i napinające skórę.

Zabiegi mezoterapii z zastosowaniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego zapewniają:
– bardziej aktywne i długotrwałe nawilżenie skóry,
– zwalczają procesy starzenia się skóry,
– zwiększają jędrność skóry,
– tworzą barierę ochronną przeciw wolnym rodnikom.

PORING PRESSURE GUN – Światowa Nowość

Innowacyjna metoda wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym bez użycia igły!!! Zabieg transportowania w głąb skóry jest zupełnie bezbolesny.
Można wypełniać zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki mimiczne i kurze łapki. Można modelować i powiększać usta.

Efekt zabiegu jest natychmiastowy – skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a zmarszczki przestają być widoczne.

Rekomendowana jest seria trzech zabiegów w odstępach jednego miesiąca.
Po pierwszym zabiegu spodziewana redukcja zmarszczki wynosi około 30%, po drugim zabiegu 50-60% i po trzecim zabiegu w okolicach 80%.
Efekt utrzymuje się około 3-4 miesięcy po czym należy wykonać zabieg podtrzymujący. Pojedynczy zabieg podtrzymujący wykonuje się regularnie co 3-4 miesiące, żeby utrzymać efekt wygładzenia zmarszczki na pożądanym poziomie.