Facebook-logo instagram google plus logo

OPALANIE NATRYSKOWE

Opalanie natryskowe – AIR BRUSH (cennik)

Opalanie metodą Airbrush to najnowszy i najszybszy sposób na osiągnięcie opalenizny bez promieniowania UV.
Opalanie techniką airbrush jest alternatywą dla osób, które chcą; być pięknie opalone, a z różnych względów nie mogą przebywać na słońcu czy w solarium. Chodzi np. o kobiety w ciąży, osoby z przebarwieniami skóry (w tym znamionami i zmianami dermatologicznymi), piegami, rozstępami czy bielactwem.

Oferta jest adresowana również do osób o bardzo jasnej i wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień.

OPIS ZABIEGU:
Zabieg jest bardzo przyjemny i trwa zaledwie kilka minut. Opalanie polega na precyzyjnym nałożeniu preparatu brązującego specjalnym urządzeniem natryskowym. "Pistolet" rozpyla z kosmetyku delikatną mgiełkę. Odcień opalenizny można dostosować do indywidualnych oczekiwań klienta – w zależności od karnacji skóry.

SKŁADNIKI I DZIAŁANIE:
Kosmetyk powodujący brązowienie skóry zawiera zestaw ekstraktów roślinnych i ziołowych. Jego aktywnym składnikiem uczestniczącym w procesie koloryzacji jest DHA (dihydroksyaceton). Składnik ten jest w 100% bezpieczny. Stosuje się go w kosmetyce i dermatologii od 30 lat.

DHA uzyskuje się z winogron. Substancja ta wywołuje reakcję w wierzchniej warstwie naskórka i zabarwia ją na brązowo. Preparat nie wysusza skóry i nie powoduje tworzenia się zmarszczek. Dodatkowo wzbogacony jest m.in. witaminami, aloesem, olejkiem jojoba, masłem kakaowym i wyciągiem z orzecha włoskiego – dzięki nim skutecznie nawilża i odżywia skórę. Płyn brązujący jest hypoalergiczny. Pierwsza faza opalania to ciemnobrązowy odcień widoczny bezpośrednio po aplikacji, który jest efektem działania substancji brązującej.

Natomiast właściwa opalenizna wywołana DHA uaktywnia się po około 8 godzinach. Zależnie od rodzaju skóry i przygotowania do seansu utrzymuje się ok. 7dni.

Metoda ta nie wyklucza jednoczesnego korzystania zarówno ze słońca, jak i solarium, nie stanowi jednak zabezpieczenia przed promieniami UV.