Facebook-logo instagram google plus logo

EGZOSOMALNA MODULACJA SKÓRY

Egzosomalna modulacja skóry - zabieg restrukturyzująco – biostymulujący, wysoce wyspecjalizowana kuracja inspirowana medycyną regeneracyjną i estetyczną. (Cennik)

Terapia wykorzystuje jedyny w swoim rodzaju skoncentrowany kompleks Egzosomów o działaniu biostymulującym, aktywizującym procesy naprawcze oraz odmładzającym. Wzmocnieniem tego działania jest uzupełnienie kompleksem pięciu czynników wzrostu, co pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek, przyspieszenie procesów gojenia i naprawę skóry. Dodatkowo w składzie znajduje się kwas hialuronowy, aby wzmacniał potencjał Egzosomów oraz działał nawilżająco, ochronnie na barierę skóry, a także zmniejszał widoczność zmarszczek.

W jakich przypadkach sięgać po terapię z egzosomami? 

– jeśli masz widoczne oznaki starzenia się skóry
– w celu poprawy struktury skóry, także w terapii blizn i rozstępów
– do przyspieszenia procesu regeneracji i odnowy komórkowej
– w celu silnego nawilżenia, rewitalizacji, rozjaśnienia i odmłodzenia skóry
– do wzmacniania zabiegów estetycznych: podczas mezoterapii mikroigłowej, po laserze frakcyjnym czy radiofrekwencji mikroigłowej, termo liftingu, fototerapii i HIFU
– zawsze, kiedy chcesz starzeć się powoli i cofać zegar biologiczny - to doskonała profilaktyka starzenia się skóry

Efekty jakich możesz oczekiwać po zabiegu to:
– ekstremalna regeneracja i odmłodzenie,
– spektakularne wygładzenie skóry i eliminacja zmarszczek już po pierwszym zabiegu,
– wyraźne wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszenie tendencji do zaczerwienienia,
– redukcja blizn potrądzikowych,
– wyraźnie nawilżona skóra.

Taka jest właśnie moc restrukturyzacji, którą zapewnia unikalny duet związków profesjonalnych, które kosmetolog wprowadzi w zabiegu za pomocą mezoterapii mikroigłowej. Nakłuwanie to istotny czynnik, który pozwala działać Egzosomom w ich najwyższym potencjale. Dodatkowo poprzez kontrolowany uraz prowadzi do przebudowy i odmłodzenia. W ten sposób podczas 1 procedury dostarczasz skórze, aż 60 BILIONÓW Egzosomów.

Egzosomy działają szybko, ale równocześnie długofalowo, więc efekty zobaczysz bezpośrednio po pierwszym zabiegu, jak i po serii zabiegów i będą utrzymywały przez kilka miesięcy. Rekomendowana ilość w serii dla maksymalnego efektu to 3-4 zabiegi, co 4 tygodnie. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków, stosując się do zaleceń kosmetologa, który przekaże Ci informacje dotyczące postepowania po mikronakłuwaniu.

Egzosomy to także biologiczny booster innych zabiegów, takich jak laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa, termo lifting, fototerapia, czy HIFU. Badania naukowe potwierdzają, że aż trzykrotnie przyspieszają proces regeneracji skóry. Dlatego są doskonałym wsparciem po intensywnych peelingach chemicznych w terapiach odmładzających, rozjaśniających, a także terapiach skór trądzikowych. Jeśli korzystasz lub planujesz zabiegi zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej, takie jak osocze bogatopłytkowe, botoks czy wypełniacze możesz śmiało po nie sięgnąć, ponieważ zmaksymalizują rezultaty przebudowy i odmłodzenia skóry na poziomie molekularnym.