Facebook-logo instagram google plus logo

MODELOWANIE i POWIĘKSZANIE UST

Zabieg ten obecnie należy do najpopularniejszych zabiegów. Może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. Dokonujemy głównie korekty konturu ust i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. (Cennik)

 

 

PORING PRESSURE GUN Światowa Nowość

 

Innowacyjna metoda wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym bez użycia igły!!! Zabieg transportowania w głąb skóry jest zupełnie bezbolesny.

 

Można wypełniać zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki mimiczne i kurze łapki. Można modelować i powiększać usta♥

 

Efekt zabiegu jest natychmiastowy – skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a zmarszczki przestają być widoczne.

 

Rekomendowana jest seria trzech zabiegów w odstępach jednego miesiąca.

 

Po pierwszym zabiegu spodziewana redukcja zmarszczki wynosi około 30%, po drugim zabiegu 50-60% i po trzecim zabiegu w okolicach 80%.

 

Efekt utrzymuje się około 3-4 miesięcy po czym należy wykonać zabieg podtrzymujący. Pojedynczy zabieg podtrzymujący wykonuje się regularnie co 3-4 miesiące, żeby utrzymać efekt wygładzenia zmarszczki na pożądanym poziomie.

 

 

powiekszanie ust delikatne powiekszanie ust IMG 20190521 212636

Modelowanie ust kwasem hialuronowym:

 Modelowanie ust kwasem hialuronowym  

 

Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch. Na ok.3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać solarium oraz sauny, jak również intensywnego wysiłku fizycznego czy korzystania z basenu. Przed zabiegiem wykonujemy znieczulenie kremem,który jest bardzo skuteczny. Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany w skórę właściwą bardzo cienką igłą. W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust zwiększyć objętość czerwieni wargowej, modelować kontur ust oraz dodatkowo wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.

Bezpośrednio po aplikacji wypełniacza miejsca są masowane celem równomiernego rozprowadzenia preparatu oraz nakładany jest krem zawierający witaminę K, który ogranicza pojawienie się drobnych siniaków i krwiaków.

Po zabiegu mogą wystąpić: zaczerwienienie, obrzęk. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie od kilku godzin po zabiegu do kilku dni.
Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać usta w szczególnej czystości (np. nie dotykać, nie pić z brudnych szklanek).
Przez dobę po zabiegu nie wolno pić bardzo gorących napojów oraz całować się.
Po zabiegu przez kilka godzin nie powinno się dotykać i masować ust. Przez około 3 dni należy unikać spożywania gorących lub z lodem napojów oraz nadmiernego narażenia na promieniowanie słoneczne.

Przeciwwskazania:
– choroby immunologiczne (reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenia stawów,
   wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Gravesa-Basedowa),
– bielactwo / łuszczyca,
– zapalenie lub zakażenie skóry (opryszczka, zapalenie skóry),
– epilepsja,
– leczenie immunoterapeutyczne,

– alergie,
– uczulenie na kwas hialuronowy,
– podatność na przerost blizn,
– ciąża / laktacja.