Facebook-logo instagram google plus logo

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO–WARGOWYCH

Proces starzenia się skóry prowadzi do pojawienia się na twarzy zmarszczek i bruzd. Fałdy nosowo-wargowe, czy tzw. linie marionetki mogą zostać wygładzone dzięki uzupełnieniu ich kwasem hialuronowym. Kwas poprawia nawilżenie skóry, elastyczność oraz wygładza zmarszczki. (Cennik)

PORING PRESSURE GUN Światowa Nowość

Innowacyjna metoda wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym bez użycia igły!!! Zabieg transportowania w głąb skóry jest zupełnie bezbolesny.

Można wypełniać zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki mimiczne i kurze łapki. Można modelować i powiększać usta♥

Efekt zabiegu jest natychmiastowy – skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a zmarszczki przestają być widoczne.

Rekomendowana jest seria trzech zabiegów w odstępach jednego miesiąca.

Po pierwszym zabiegu spodziewana redukcja zmarszczki wynosi około 30%, po drugim zabiegu 50-60% i po trzecim zabiegu w okolicach 80%.

Efekt utrzymuje się około 3-4 miesięcy po czym należy wykonać zabieg podtrzymujący. Pojedynczy zabieg podtrzymujący wykonuje się regularnie co 3-4 miesiące, żeby utrzymać efekt wygładzenia zmarszczki na pożądanym poziomie.

Przeciwwskazania:
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
– problemy skórne (aktywna opryszczka),
– bielactwo, łuszczyca,
– niewyrównana cukrzyca,
– choroba nowotworowa,
– brak pełnoletności,
– ciąża i okres laktacji,
– porfiria, epilepsja,
– skłonność do występowania blizn hipertroficznych,
– skłonność do podrażnień i infekcji,
– jednoczesne stosowanie innych zabiegów (np. leczenie laserowe, dermabrazja),
– 
zaburzenia odporności,
– choroby o podłożu autoimmunologicznym.

Na 7 dni przed zabiegiem nie należy przyjmować preparatów przeciwbólowych, ponieważ zwiększają krwawienie.
W dniu zabiegu należy unikać wahań termicznych otoczenia (sauna, solarium) oraz nie należy wykonywać ćwiczeń fizycznych.

Opis zabiegu:
Zabiegi wypełniania bruzd wykonuje się preparatami na bazie kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem skóry. Jest to zabieg mało inwazyjny, wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym i trwa zazwyczaj pół godziny. Kwas wstrzykiwany jest w zmarszczki. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki preparat wiąże wodę i powiększa objętość skóry, wygładzając ją. Już jedna ampułka preparatu daje bardzo naturalny efekt.

Pielęgnacja po zabiegu:
Przez dwie doby po zabiegu należy unikać nadmiernej mimiki twarzy.
Przez trzy doby po zabiegu, nie należy pływać ani ćwiczyć.
Zaleca się pić dużo wody, aby nawodnić wprowadzony preparat.
Przez 2-14 dni od zabiegu należy unikać wahań termicznych otoczenia, np. nie korzystamy z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna.
Nie powinno wykonywać się inwazyjnych zabiegów w okolicach iniekcji wypełniacza przez okres 4 tygodni (np. laseroterapia).
Efekt utrzymuje się od 3 do 12 miesięcy w zależności od organizmu pacjentki oraz od jakości użytego preparatu.